۱۳۹۳ پنجم آذر  
   
               
Skip Navigation Linksصفحه اصلی:تلفن بانک

 تلفن‌بانکآینده

شماره تلفن‌بانک : ۲۹۵۷

با سپاس از اینکه بانک آینده را برای انجام امور بانکی خود انتخاب کرده‌اید، با خدمات تلفن‌بانک آینده شما می‌توانید؛ در هر ساعت از شبانه‌روز، با خاطری آسوده در کمترین زمان ممکن و بدون دغدغه از خدمات متنوع تلفن‌بانکآینده بهره‌مند شوید. چرا که هدف ما در بانک آینده دسترسی آسان و سریع شما به خدمات متمایز این بانک می‌باشد .

برای دریافت خدمات تلفن بانک آینده چه باید کرد؟

بسیار ساده است. با مراجعه به یکی از شعب بانک آینده، پس از تکمیل فرم درخواست تلفن‌بانک، رمز ورود توسط شعبه تولید و برای بهره برداری از خدمات تلفن‌بانک آینده به‌صورت بسته محرمانه تحویل شما مشتری عزیز می شود .

چگونگی ورود به سیستم

۱ . به منظور ورود به سیستم ابتدا شماره ۲۹۵۷ را شماره‌گیری کرده و دستگاه تلفن را در حالت  Tone  قرار دهید .

۲ . پس از شنیدن پیام خوش‌آمدگویی، شماره حساب یا شماره کارت خود را وارد کنید .

۳ . رمز حساب یا رمز دوم کارت خود را وارد کنید و در انتها کلید * را فشار دهید .

۴ . سامانه در این مرحله موجودی حساب شما را اعلام می‌کند .

۵ . پس از آن شما در منوی اصلی هستید. با انتخاب کلیدها وارد منوی مورد نظر خواهید شد .

ورود به سیستم تلفن‌بانک آینده از طریق ورود شماره حساب یا شماره کارت امکان پذیر است :

۱ : خدمات حساب در صورت ورود شماره حساب، شماره رمز حساب باید وارد گردد.

شنیدن مانده حساب، کلید ۱ شنیدن 3گردش آخر حساب، کلید ۲ دریافت صورت حساب از نمابر، کلید ۳ تغیر رمز حساب، کلید ۴ انتقال به سایر حساب‌های خود در بانک آینده، کلید ۶
 2 : خدمات کارت در صورت ورود شماره کارت، شماره رمز دوم کارت باید وارد گردد. شماره رمز دوم کارت از طریق دستگاه های خودپرداز بانک آینده قابل دریافت است. شنیدن موجودی،کلید ۱ شنیدن ۳ گردش آخر حساب، کلید ۲ دریافت صورت حساب از طریق نمابر، کلید ۳ اعلام مفقودی کارت، کلید ۵ شنیدن رمز حساب، کلید ۶

قابلیت های تلفن‌بانکآینده  

شما می توانید با دسترسی به یک خط تلفن و دستگاه گوشی که قابلیت قرار گرفتن در حالت Tone  را داشته باشد، فارغ از زمان و مکان از خدمات تلفن‌بانکآینده بهره مند شوید. تلفن‌بانکآینده یکی از سامانه‌های امروزی اطلاع‌رسانی است که به صورت لحظه‌ای و آنی و بدون وقفه اطلاعات مورد لزوم شما را در خصوص تمامی حساب‌های ریالی و شامل انواع حساب های قرض‌الحسنه (جاری و پس‌انداز) و سپرده‌های سرمایه‌گذاری (کوتاه‌مدت و مدت‌دار) و سپرده‌‌ های ارزی به شما ارائه می‌دهد .

 

  
شماره تلفن های ضروری
    اطلاعات جغرافیایی شعب     نوآوری های آینده     محاسبه شماره شبا  
RSS نقشه سایت